Охридско Астрономско Друштвоосновано во 2004 год. од 2С
English EN Macedonian MK

Настани за септември 5, 2021

Loading Настани

Настани за септември 5, 2021

Настани Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

Астро Тури – Млечен Пат – 2021

август 31, 2021 @ 8:00 pm - септември 15, 2021 @ 1:00 am
60euro

Драги фанови на ноќното небо и астрономијата После големиот интерес минатата година и вистинско уживање на сите кои не посетија, за сите кои не беа во можност да уживаат минатата година ги објавуваме датумите за првата фаза во 2021…

Find out more »
+ Export Events